E
eswar
hi,
i got a situation. i have a pool of material resources. these materials have
some standard cost on each unit being used. so i defined per use cost for
each for them. but for some task if i use 2 units of that material resource,
then the per use cost is accounted for only one unit.
is there a way by which i can calculate the peruse cost for each unit of
material resource being used?? someone pl help me out..
thnx & regards
Eswar
i got a situation. i have a pool of material resources. these materials have
some standard cost on each unit being used. so i defined per use cost for
each for them. but for some task if i use 2 units of that material resource,
then the per use cost is accounted for only one unit.
is there a way by which i can calculate the peruse cost for each unit of
material resource being used?? someone pl help me out..
thnx & regards
Eswar